Competition Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Evo ajde i ja da postavim :D

+2
~Queen M.~
MaĆka
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Evo ajde i ja da postavim :D Empty Evo ajde i ja da postavim :D Pon Jul 11, 2011 4:05 pm

MaĆka

MaĆka
Običan član
Običan član

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Upheader

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1
Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

Evo ajde i ja da postavim :D Guiguigui

Evo ajde i ja da postavim :D Untitled-1

2Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Pon Jul 11, 2011 4:09 pm

~Queen M.~

~Queen M.~
~Queen M.~
~Queen M.~

Imaš nekih stvarno predobrih radova...Very Happy

https://takmicenja.forumsr.com

3Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Pon Jul 11, 2011 5:01 pm

MaĆka

MaĆka
Običan član
Običan član

Very Happy tnx

4Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Pon Jul 11, 2011 6:39 pm

Music Princess

Music Princess
Običan član
Običan član

Prvi malo nije dobro izrezan
Ali preedobro radis

5Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Pon Jul 11, 2011 9:25 pm

MaĆka

MaĆka
Običan član
Običan član

Hvala Wink

6Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Uto Jul 12, 2011 7:52 pm

Selena♥Gomez

Selena♥Gomez
Običan član
Običan član

Extra Very Happy

7Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Uto Jul 12, 2011 8:51 pm

MaĆka

MaĆka
Običan član
Običan član

Fala Laughing

8Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Čet Jul 14, 2011 6:25 pm

anja98

anja98
Moderator
Moderator

1. moja omiljena kritika xD...: nije lepo iseceno..moglo je to i bolje da se uradi da se brise gumicom ovo sto se vidi da je seceno da ne bi bilo ruzno..inace slatko Smile),e da i text: nekako mi je isuvise jednostavan Smile)...
2.nemam zamerki nekako mi je bas sladak Smile)
3.ne svidjaju mi se ove zute linije nekako su tu da utpotpune rad da ne bude prazan..ali nmekako odskacu iz slike..Smile
4.pa okej je nije los Smile)
5.lep ali mi se cini da je ova velika slika malo vise razvucena...
6.lep je..Smile
7.cini mi se da bi bio bolji da e umesto ovog pinkanog cveta boja cveta kao i ova na pocetku slike..Wink
8.lep ^^
9.lep al mi nekako fali text Smile)
10.lep ali mi fali text..O:)
11.fin je ali u pozadini mi fale mozda neki efekti Smile)
12.supp je Smile))
13.bio bi predobar (barem mi se cini ) da ova slika nije toliko tamna..da je bolje nekako uklopljena...a ovo anja bre bi trebalo da bude manje da ne bude toliko uocljivo...
Eto toliko od mne...Smile)) nemoj da se njutis ako ti se ne bude svideo neki moj komentar..to je samo moje misljenje...svako ima drukcije Wink)...

9Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Čet Jul 14, 2011 6:42 pm

MaĆka

MaĆka
Običan član
Običan član

Xxaxaxa xDD za svaki posebno.....Hvala i na pohvalama i na kritikama kojih ima vise Very Happy...

10Evo ajde i ja da postavim :D Empty Re: Evo ajde i ja da postavim :D Pet Jul 29, 2011 6:46 pm

Milan Lupin

Milan Lupin
Običan član
Običan član

Radovi su super

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu